Burmistrz Gminy Brwinów ogłasza trzeci otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2023 r. ze środków przeznaczonych na kulturę, dziedzictwo itp.

Czytaj więcej…

Katolickie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Archidiecezji Warszawskiej złożyło ofertę realizacji zadania publicznego na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do oferty w terminie do 12 maja 2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres: Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Oferta [PDF]

„Działaj Lokalnie” to program grantowy realizowany przez Stowarzyszenie Europa i My, w którym dofinansowanie na realizację projektów mogą uzyskać grupy nieformalne organizacje pozarządowe z terenu powiatu grodziskiego i gminy Brwinów.

 

 

Podaje się do publicznej wiadomości, że Stowarzyszenie Aktywnych Rodziców, Nauczycieli, Absolwentów „SARNA”, o nr KRS: 0000278133 zostało rozwiązane na mocy Uchwały nr 3/22 Walnego Zgromadzenia Członków z dnia 15.12.2022 r., która wchodzi w życie z dniem 01.01.2023 r. Powołano Komisję Likwidacyjną w składzie: Maciej Żukowski, Helena Olenderek, Barbara Szubańska.

Marszałek Województwa Mazowieckiego ogłosił rozpoczęcie procedury wyłaniania kandydatów na członków Mazowieckiej Rady działalności Pożytku Publicznego.

Brwinowskie Stowarzyszenie Rodzin Abstynenckich „Szansa” złożyło trzy oferty realizacji zadań publicznych na podstawie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie. Każdy może wnieść uwagi do ofert w terminie do 3 kwietnia 2023 r. na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Urząd Gminy Brwinów, ul. Grodziska 12.

Do 21 marca 2023 r. trwa konkurs Mazowsze Lokalnie, w którym do wygrania są mikrodotacje w kwocie od 2000 do 7000 zł. Wnioski składać mogą grupy nieformalne i młode organizacje pozarządowe. Spotkanie informacyjne odbędzie się 14 marca w Grodzisku Mazowieckim.