Do 10 października 2021 r. trwają konsultacje projektu aktualizacji Strategii rozwoju województwa mazowieckiego 2030+ Innowacyjne Mazowsze.

Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął projekt aktualizacji „Strategii rozwoju województwa mazowieckiego 2030+. Innowacyjne Mazowsze” wraz z prognozą oddziaływania na środowisko. Konsultowane materiały dostępne są na stronie internetowej: www.mbpr.pl (w zakładce: Strategia rozwoju województwa mazowieckiego 2030+) oraz wyłożone do wglądu w siedzibie Mazowieckiego Biura Planowania Regionalnego w Warszawie, ul. Nowy Zjazd 1, 00-301 Warszawa w godzinach pracy Urzędu.

Ewentualne uwagi do projektu można zgłaszać poprzez formularz pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą tradycyjną na adres: Mazowieckie Biuro Planowania Regionalnego w Warszawie, ul. Nowy Zjazd 1, 00-301 Warszawa.