W dniu 5 września 2011 r. zostanie całkowicie zamknięty fragment drogi powiatowej z Brwinowa do Błonia (wyjazd ul. Piłsudskiego przez Kotowice). Ruch będzie odbywał się objazdem.

Strabag, firma budująca odcinek autostrady w rejonie Brwinowa, wyznaczyła już objazd dla kierowców jadących w obu kierunkach na trasie Brwinów-Kotowice-Milęcin-Błonie. Od godz. 10.00 w poniedziałek 5 września wyjeżdżający z Brwinowa będą musieli skręcić z ul. Piłsudskiego w ul. Przejazd (obok ZS nr 1), a następnie przejechać ul. Sochaczewską do Grudowa i Falęcina. Tam na skrzyżowaniu będzie można już odbić w prawo, wracając na drogę powiatową Brwinów-Milęcin-Błonie.
Żółte tablice informujące o objeździe poprowadzą zarówno wyjeżdżających z miasta ul. Piłsudskiego, jak również zmierzających do Brwinowa od strony Milęcina.