Zarząd województwa mazowieckiego informuje o trwających do 21 grudnia 2012 r.  konsultacjach społecznych, których przedmiotem jest projekt „Założeń do Regionalnego Projektu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020”.

Zakończono pierwszy etap prac nad przygotowaniem nowej perspektywy finansowej dla Województwa Mazowieckiego  Jej powstanie zostało poprzedzone opracowaniem „Założeń do RPO WM 2014-2020” – dokumentu, który obecnie jest konsultowany.

Projekt „Założeń RPO WM 2014-2020” dostępny jest na stronach internetowych: www.mazovia.pl, www.bip.mazovia.pl oraz www.rpo.mazovia.pl.

Uwagi i wnioski można zgłaszać za pomocą załączonego poniżej formularza, przesyłając go na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także poprzez stronę (www.bankprojektow.mazovia.pl)  Mazowieckiego Banku Projektów  – aplikację umożliwiającą zgłoszenie propozycji projektów do realizacji w ramach RPO WM 2014-2020.  Wzięcie udziału w konsultacjach pozwoli odpowiedzieć na pytanie o najbardziej efektywne działania podjęte w obecnym okresie programowania i ewentualne propozycje zmian w następnych latach. Dzięki wypełnieniu i odesłaniu formularza zarząd województwa otrzyma informację zwrotną o tym, na jakie działania i do jakich obszarów powinny zostać skierowane środki.

Organem właściwym do rozpatrzenia wniesionych uwag i wniosków jest zarząd województwa mazowieckiego. Konsultacje ww. dokumentu potrwają do 21 grudnia 2012 r.