Mirkroprzedsiębiorcy i prowadzący własną działalność gospodarczą na terenie gminy Brwinów mogą w dniach 24-25 stycznia 2014 r. skorzystać z bezpłatnych szkoleń z zakresu promocji i marketingu w małej firmie.

„NIECH KLIENCI CIĘ ZOBACZĄ – Podstawy skutecznej promocji i marketingu w małej firmie” to projekt,  w ramach którego przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się więcej o tym jak:
- stworzyć właściwy wizerunek firmy i jak zadbać o dobrą markę
- efektywnie promować swoją działalność dysponując ograniczonymi środkami na reklamę,
- szukać i docierać do właściwego klienta oraz czym zachęcić go do zakupu,
-  a także wielu innych „tajemnic” psychiki i praktyki promocji, dostępnych zazwyczaj tylko na
   płatnych szkoleniach

Organizator – Agencja FOR PROMO - Pruszkowska Akademia Wizerunku podaje szczegóły dotyczące naboru na szkolenia.

DLA KOGO -
Szkolenie przeznaczone jest dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą oraz pracowników małych firm (tzw. mikro- i małych przedsiębiorstw nie zatrudniających wyodrębnionych, etatowych pracowników ds. promocji) z terenu powiatów: pruszkowskiego, grodziskiego, piaseczyńskiego i warszawskiego-zachodniego.

JAK I GDZIE -
Szkolenie realizowane będzie w trybie jednodniowym  (4 godz.), w trzech grupach szkoleniowych
Miejsce szkolenia:   Pruszków, ul. Kraszewskiego 32,  II p. - sale „Studia Karier”

KIEDY -
Terminy szkolenia  (do wyboru):
              Grupa A   -  piątek 24 stycznia 2014, godz. 10.00-14.00
              Grupa B   -  piątek 24 stycznia 2014, godz. 17.00-21.00
              Grupa C   -  sobota 25 stycznia 2014, godz. 10.00-14.00

ZGŁOSZENIA -
Zgłoszenia zawierające:  imię i nazwisko uczestnika, nazwę i adres firmy, nr telefonu i adres mailowy, oraz wskazanie preferowanej grupy szkoleniowej (termin) prosimy przesyłać na adres e-mail:

Termin zgłoszeń  -  do dnia 22 stycznia godz. 17.00
Ilość miejsc ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby zakwalifikowane drogą e-mailową otrzymają potwierdzenie wpisu na listę uczestników wybranej grupy szkoleniowej.

Bliższe informacje  programowe i organizacyjne kursu znajdziecie klikając na link:   http://www.forpromo.pl/pruszkowska-akademia-wizerunku.html